Hizmetler

Sunduğumuz hizmet ağı sayesinde güçlü ekibimizle en zorlu işlerin üstesindeyiz.
https://www.dronecare.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/P1130416-scaled.jpg

Veri Toplama

Ekibinde bulunan kendi konularında  Türkiye’nin en tecrübeli , yüksek vasıflı Drone pilotları ulaşılması zor sahalarda , tehlikeli bölgelerde, riskli yapılarda, iç mekanlarda , zor lokasyonlarda uçuşları güvenle gerçekleştirir.  Bu uçuşlar sırasında görsel data,  rfid data , termal – elektrolüminesans dataları güvenle toplar.

İhtiyaç durumunda, hesaplanacak ROI ye bağlı olarak, tüm veri toplama yönetimi otonom olarak sahaya özel projeler şeklinde kurgulanmaktadır.

Arzu edildiği takdirde işletmenizdeki ERP alt yapısı ile entegrasyon ekibimizdeki yazılımcılarımız tarafından sağlanmakta ve datalar anlık olarak müşterilerimizle paylaşılmaktadır.

Raporlama

I-Care Console:

DroneCARE A.Ş. yazılımcı ekibinin oluşturduğu veri yönetimi yazılımı i-care ile toplanan datalar rapor haline getirilir. I-Care kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde müşterilerine consol üzerinde oluşturduğu giriş hakları ile orijinal dataları takip ve kendi raporlarını oluşturma imkanı sunmaktadır.

https://www.dronecare.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/icare2-640x361.png
https://www.dronecare.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2020-02-25-at-17.24.56-640x480.jpeg

Endüstriyel IOT Çözümler

Sahaların ihtiyaçları doğrultusunda, IOT mantığı ile takip, sayım , raporu tutulması istenen hedef ürün, cihaz, kişi vs insansız çeşitli enstrümanlar ile dataların toplanmaya başlanması , sahaya özel hazırlanan yazılım ile bu dataların Machine Learning sayesinde firma açısından anlamlı tecrübeler hale gelmesi , firmayı ilgilendiren parametrelerin bulunması , sisteme yüklenmesi ve sonuç olarak firmaya ait bir yapay zeka oluşturulması çerçevesinde şekillenir.

Kreatif Drone Hizmetleri
Drone Care hayatınızın her alanında
yanınızda

Powered by OP